Korduma kippuvad küsimused

MAKSMINE

Kuidas saaksin raamatupidamise jaoks vajaliku arve?

Kirjutage meile! Kui lisasite makse sooritamisel andmetesse ka ettevõtte nime, siis leiame vajalikud rekvisiidid ise. Kui te ettevõtte nime ei lisanud, siis palun lisage ka see enda kirjale. 

Kas plakatite eest saab tasuda ka e-arve alusel?

Muidugi! Selleks palun kirjutage meile, kes on arve tasuja, kes kauba saaja ja lisage juurde, et soovite tasuda e-arve alusel. Lisage juurde, millisele e-maili aadressile võiksime plakatid saata.

Ma ei leia tellimuse kinnitust enda e-mailist, kas minu tellimus läks läbi?

Kui tellimuse kinnitust ei õnnestu e-mailist leida, siis palun piilu ka oma rämpsposti/pakkumiste kausta. Vahel juhtub, et need meilid laekuvad sinna.

Kui sealt ei õnnestu leida ja maksid Paypaliga, siis logi nende platvormile sisse ja vaata, kas makse on õnnestunud. Võib juhtuda, et Paypal võtab pangakontolt raha maha, aga jätab Paypali kontole saldoks. Sellisel juhul ei ole makse läbi läinud ja tuleb makse uuesti sooritada.

Kuidas võin plakateid kasutada, kui soetasin avaliku kasutamise litsentsi?

Teil on õigus kasutada digitaalseid tooteid ainult isiklikul otstarbel, v.a. juhul, kui olete soetanud “Avalikuks kasutamiseks” litsentsi. Sellisel juhul on lubatud tooteid kasutada ja/või eksponeerida avalikult (näiteks koolis, lasteaias, noortekeskuses, teraapiaruumis), kuid mitte nii, et need oleksid allalaetavad või redigeeritavad kolmandatele osapooltele.

TOODE

Tegin tellimuse, kunas ja kuidas saan oma digitaalse toote? 

Plakatikomplektide allalaadimislingid saadetakse kohe peale tellimuse sooritamist teie e-mailile. Kui tellimust ei õnnestu e-mailist leida, siis palun piilu ka oma rämpsposti/pakkumiste kausta. Vahel juhtub, et need meilid laekuvad sinna.

Ma ei leia oma tellimust.

Kui oled oma rämpsposti/pakkumiste kausta ka läbi vaadanud ja tellimust ei õnnestu leida, siis kirjuta meile! Vahel võib olla juhtunud, et meiliaadressil on kirjaviga või on automaatselt läinud vana/vale e-maili aadress. Sellisel juhul saadame teile plakatid teie poolt pakutud e-mailile.

Millises suuruses saan plakateid kasutada?

Sobivad suurused printimiseks on: A5, A4, A3, A2, A1, A0.

Kuidas/kus saan plakatid välja printida?

Sobiva suurusega plakatid saab välja printida kodus või parema kvaliteedi saavutamiseks kasuta kohalikku teenusepakkujat!